Ünlü Şovmenin Son Hali

Mehmet Ali Erbil evinin banyosunda geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılmıştı. Uzun süre yoğun bakımda tedavisi devam eden Erbil, normal odaya alınmıştı. Hastanede gözetim altında tutulan ve Fizik tedavisine devam eden ünlü şovmen sevgilisiyle konuşurken görüntülendi. Son hali herkes tarafından merak ediliyordu.

Mehmet Ali Erbil evinin banyosunda geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılmıştı. Uzun bir yoğun bakım sürecinden sonra normal odada hala tedavisi devam eden Mehmet Ali Erbil aylar sonra ilk kez görüntülendi.

Evindeki banyoda düşmesi sonucu hastaneye kaldırılan ve tedavisini gördüğü kaçış sendromuna yeniden yakalanan Mehmet Ali Erbil, aylar sonra ilk kez görüntülendi.

Yoğun bakımdan çıktıktan sonra hastanede gözetim altında tutulup, fizik tedavi gören ünlü şovmen, sevgilisiyle konuşurken görüntülendi.

 
Son halini herkes merak ediyordu

Geçtiğimiz hafta Emel Sayın, konseri esnasında Mali’yi aramış ve şovmenin aylar sonra ilk kez sesi duyulmuştu. Tedavi gördüğü süre içerisinde geçmiş anılarına dair fotoğraflarını Instagram’dan paylaşan Erbil’in son hali herkes tarafından merak ediliyordu.

Sevgilisiyle konuşurken görüntülendi

Erbil’i Instagram’dan takip eden kullanıcılar, canlı yayın bildiriminin gelmesiyle heyecana kapıldı. Ekim ayından bu yana hastanede tedavi gören ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, sevgilisiyle konuşurken görüntülendi. Erbil’in sağlıklı görüntüsü dikkat çekti.

Destek mesajı yağdı

Mehmet Ali Erbil’in keyifli ve sempatik hali hayranlarını sevindirirken, ünlü isme destek mesajları yağdı.

KAYNAK:EGE HABER

FOTO KAYNAK:EGE HABER

EDİTÖR:MÜNİR ÇETİN

https://www.egehaber.com/magazin/mehmet-ali-erbil-aylar-sonra-ilk-kez-goruntulendi-iste-son-hali-h277471.html

Münir Çetin

Latest posts by Münir Çetin (see all)

Münir Çetin

EDİTÖR

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: