Ünlü Mankenler den Söz Diyaloğu

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Hatice, geçtiğimiz aylarda bir defilede podyuma çıkmış ve kalçasını göstererek olay yaratmıştı. Çağla Şikel’e, Hatice’nin hareketi soruldu

Hatice'den Çağla Şikel'e olay yaratacak sözler

Hatice‘den Çağla Şıkel’e olay sözler

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Hatice, geçtiğimiz aylarda bir defilede podyuma çıkmış ve kalçasını göstererek olay yaratmıştı. Çağla Şıkel’e, Hatice’nin hareketi soruldu

Bir defilede transparan kıyafetiyle podyumda manken olarak yürüyen Hatice, kalçasını açarak geceye damga vurmuştu. 40 yaşındaki şarkıcı Hatice, izleyenleri şoke ederken, tepki toplamıştı.

Hatice’nin bu hareketi, ünlü manken Çağla Şikel’e soruldu

Şıkel,”Podyuma çıkacağım kişileri mutlaka önceden biliyorum. 20 yılı podyumda devirmiş bir model olarak çıkan herkese saygı duyuyorum ve asla onlarla ilgili yorum yapmıyorum. Beni hiç ilgilendirmiyor. Herkesin kendi gösterişi, kendi yürüyüşü, herkesin kendi hayatı ve tercihleri… Beni zerre kadar ilgilendirmiyor.” ifadelerini kullandı.

Çağla Şıkel’in bu sözlerinden sonra Hatice olay yaratacak açıklamalarda bulundu

Hatice, Şıkel’e, “Bir zamanların tostçu Çağla’sı bunu sen mi söylüyorsun. Ah be canım en azından tostumu yiyip beklemedim otel odasında evli adamı. Ben de bilirim kimle muhattap olup olmayacağımı da neyse.”

KAYNAK:EGE HABER

FOTO KAYNAK:EGE HABER

EDİTÖR:MÜNİR ÇETİN

https://www.egehaber.com/magazin/hatice-den-cagla-sikel-e-olay-yaratacak-sozler-h277558.html

 

Münir Çetin

Latest posts by Münir Çetin (see all)

Münir Çetin

EDİTÖR

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: